![Leontes-logo-white-small](https://leontesfc.gr/wp-content/uploads/2022/09/Leontes-logo-white-small.png)
![coffee-1](https://leontesfc.gr/wp-content/uploads/2022/10/coffee-1.png)
Lobby
Cafe
![beer-1](https://leontesfc.gr/wp-content/uploads/2022/10/beer-1.png)
Το Lobby Cafe είναι ένας πολυχώρος στον 1ο όροφο των εγκαταστάσεων μας με πανοραμική θέα στα γήπεδα και δυνατότητα φιλοξενίας 120 ατόμων στους εσωτερικούς χώρους (θερμαινόμενοι-κλιματιζόμενοι) αλλά και στην εξωτερική προβλήτα κατα τους καλοκαιρινούς μήνες.
Πρόκειται για ένα ζεστό και οικείο spot, όπου οι φίλοι μας μπορούν να απολαύσουν το ρόφημα ή το ποτό τους καθώς και ποικιλία από snacks. Ο χώρος μας προσφέρεται, επίσης, για την παρακολούθηση ζωντανών αγώνων σε γιγαντοοθόνες από τους φιλάθλους αλλά και ως χώρος αναμονής για τους συνοδούς των μικρών μας αθλητών.
![beer-1](https://leontesfc.gr/wp-content/uploads/2022/10/beer-1.png)
![coffee-1](https://leontesfc.gr/wp-content/uploads/2022/10/coffee-1.png)